x
Yorum Yap
5.0 Ortalama Puan
 • 5
  5
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
(5)

E-10- V. Eros Erkek Parfüm

Ürün Kodu : 656
330,00 TL

Tükendi

Gelince Haber Ver
Listeye Ekle Tavsiye Et Fiyat Alarmı
Ürün Açıklaması

E10- V. Eros Erkek Parfüm

Aşk ve tutkuyu ifade eden Eros'tan ismini alan erkek parfümleri arasındaki koku, hedefleri için çaba gösteren, karar alma yeteneği gelişmiş ve aşk ile bağlanan erkeğin, kahraman yönünü en iyi şekilde yansıtmaktadır. Eros Erkek Parfüm ferahlık ve kalıcılığını muhteşem şekilde dengeleyerek bağımlılık oluşturmaktadır. Erkeklerin gündelik gereksinimlerine karşılık veren Eros Erkek Parfüm ile bulunduğunuz ortamlarda kendinizden iz bırakabilirsiniz. Yoğun Erkek parfüm aromaları sayesinde katıldığınız her ortamda kokunuz ile kolaylıkla hissedilen biri olabilirsiniz.

 

Tutku ve karşı konulmaz çekiciliği vurgulayan Eros Erkek Parfüm erkek vücudunun çekiciliğini gözler önüne sergilemektedir. Gücü ve duygusallığı yansıtan, Etkileyici erkek parfümleri arasında yer alan Eros, kullanıcısını büyülemektedir. Mükemmel ve gösterişli erkek parfümü çeşidine Parfüm Mutfağı ayrıcalıkları ile sahip olabilirsiniz.

 

V.Eros, Antik Yunan mitolojisinde aşk tanrısı olan Eros'tan esinlenerek oluşturulmuş, modern erkeğin güç ve tutkusunu yansıtan en iyi dolum erkek parfümüdür. Yunan tanrılarının kahramanlığını yansıtan dolum erkek parfümü Eros, kullanıcısının gücünü ve duygusallığını ön plana çıkarmaktadır. Büyüleyici kokuyla kendinizi başka bir dünyada hissedeceğiniz dolum erkek parfümü Eros, en uygun fiyat seçeneği ile Parfüm Mutfağı’nda.

 

Baştan çıkarıcı, canlı ve enerjik bir yapıya sahip olan Eros erkek parfümü limon, elma ve yeşil elma gibi narenciye notaları ile açılış yapmaktadır. Dolum erkek parfümünün narenciye notalarının, lavanta, adaçayı ve nane gibi aromatik notalarla olan armonisi kokuya ferahlık katmaktadır. Orta notalarında, ambroksan, zencefil ve menekşe gibi öğeler erkek parfümünün zengin ve yoğun yapısını tamamlayarak, parfümün karakteristik özelliklerinden olan derinlik ve sıcaklık duygusunu artırmaktadır. Vanilya, tonka fasulyesi, sedir ağacı ve meşe yosunu ile odunsu ve tatlı unsurlar bir araya geldiği alt notalara sahip dolum erkek parfümü Eros, uzun süreli ve unutulmaz bir deneyim yaşatmaktadır. V. Dolum erkek parfüm Eros, genç ve enerjik her yaştan erkeğin karizmasını, cesaretini ve aşkta olan tutkusunu yansıtan dinamik ve çekici bir parfümdür.

 

Ürün Avantajları:

Günlük kullanıma uygundur.

 

Ürün Kullanımı:

Temiz tene ve kıyafete istenilen sıklıkta uygulanır.

 

Cilt Tipleri:

Tüm cilt tipleri için uygundur.

Teslimat Bilgisi
Aynı Gün Kargo
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.