x

E-140 B. NO 9 Sıgnature Erkek Parfüm

Ürün Kodu : 1105
300,00 TL

Tükendi

Gelince Haber Ver
Listeye Ekle Tavsiye Et Fiyat Alarmı
Ürün Açıklaması

E-140 B. NO 9 Sıgnature Erkek Parfüm

Signature erkek parfümü, isminden de anlaşılacağı gibi, sofistike ve özgün bir koku profiline sahiptir. Erkeğin kişisel stilini ve karakterini yansıtan Signature erkek parfümü, kalıcılığı ve dikkat çekici notaları ile gün boyunca size eşlik edecek kokulardan en popüler olanıdır. Her erkeğin kendine has bir imzası bulunmaktadır. Signature parfüm, erkeğin kendine has karakterini ve tarzını vurgulamak için özenle tasarlanmıştır.

 

Üst notalarda ferahlatıcı ve enerjik aromaları içeren dolum erkek parfümünün, orta notaları ise sıcak ve baharatlıdır. Alt notalar da parfümün kalıcılığını ve derinliğini belirleyen odunsu, reçineli ve misk tonları, Signature erkek parfümünün maskülen yapısını öne çıkarmaktadır.

 

Günlük kullanım için mükemmel olan ve kendinden emin erkekler tarafından sıklıkla tercih edilen Signature erkek parfüm, iş yerinde, özel anlarda, davetlerde ve gece dışarı çıkarken kullanılabilecek kalıcı bir parfümdür. Signature dolum erkek parfümü, modern erkeğin zarafetini ve karizmasını yansıtırken, erkekler için zarif ve kalıcı bir koku deneyimi sunmaktadır. Her mevsimde keyifle kullanabileceğiniz, sıcak ve zengin yapısıyla beğeni toplayan dolum erkek parfümü Signature’yi hem kendiniz hem de sevdikleriniz için satın alabilirsiniz.

 

Sofistike ve özgün kokudan hoşlanan erkekler için ideal seçeneklerden olan dolum erkek parfümü Signature kalıcılığının yanı sıra benzersiz kokusuyla, kullanıcısına özgüven ve stil katacaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.