x

E-136 M. Arabic Tonka Çikolata

Ürün Kodu : 1100
300,00 TL

Tükendi

Gelince Haber Ver
Listeye Ekle Tavsiye Et Fiyat Alarmı
Ürün Açıklaması

E-136 M. Arabic Tonka Çikolata

Arabic Tonka Çikolata dolum erkek parfümünün çikolatalı notaları, parfüme derinlik, zenginlik ve sıcaklık katmaktadır. Şehvetli, cazip ve rahatlatıcı erkek parfüm yoğun, çekici ve hafıza kazındıran bir koku profiline sahiptir. İster romantik bir akşam ister günlük kullanım için olsun Arabic Tonka Çikolata sofistike seçenekler arasında yer almaktadır. Uzun süreli etkinlikler ya da gece çıkışları için ideal olan erkek parfümünün kalıcılığı efsanedir.

 

Dolum erkek parfümünde kullanılan tonka fasulyesi genel olarak tatlı, hafif baharatlı ve vanilyamsı bir nota ile tanınırken, çikolata notaları da zengin, kremsi ve tatlı bir karakter katmaktadır.

 

Orta Doğu esintili yoğun ve lüks erkek parfümü Arabic Tonka’nın üst notalarında safran ve bergamot notası kullanılmıştır. Safran, parfümde adına yakışır bir şekilde cömertçe kullanılmış ve derin bir koku bırakmaktadır. Orta notalarında ise Gül ve Agar Ağacı bulunmaktadır. Dolum erkek parfümünü sıktıktan yaklaşık 5- 10 dakika sonra, ilk notalarda daha önce hiç hissetmediğiniz bir gül notasıyla karşılaşıyorsunuz. Alt Notalarında Amber, Yosun, Tonka Fasulyesi, Şeker Kamışı ve Beyaz Mask içeren dolum erkek parfümü özel günlerin güçlü ve gizemli kokusudur. Tarzınızı çok doğru bir şekilde yansıtacak dolum erkek parfümü Arabic Tonka Çikolata %50 esans konsantrasyonu ile yoğun ve çok kalıcıdır. Hem saf hem de asil kokulardan olan Arabic Tonka Çikolata dolum erkek parfümünü, Parfüm Mutfağı ayrıcalıkları ile satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.