x

E-137 M. Vanilla Cake

Ürün Kodu : 1102
300,00 TL

Tükendi

Gelince Haber Ver
Listeye Ekle Tavsiye Et Fiyat Alarmı
Ürün Açıklaması

E-137 M. Vanilla Cake

M.Vanilla Cake parfüm lüks parfümler arasında olup Orta Doğu esintili kokulardan bir tanesidir. Dolum Vanilla Cake erkek parfüm tatlı, sıcak ve rahatlatıcı bir koku profiline sahiptir. Vanilya genel olarak kremamsı, tatlı ve sıcak bir aroma sunmakta olup, Vanilla Cake parfüm tatlı ve gurme bir kokudur.

 

Vanilla Cake, koku ailesi olarak Amber ve Vanilya'dan oluşmaktadır. Dolum erkek parfüm, adeta bir vanilyalı muhallebi kekinin şişede can bulmuş halini anımsatmaktadır. Sütlü, karamelimsi, bademli ve vanilyalı lezzetlerin birleşimi ile harmanlanmış, tam bir gurme parfümü olan Vanilla Cake %50 esans konsantrasyonu ile yoğun ve kalıcı etki bırakmaktadır. İlk notalarında yoğun bir şekilde karşılama yapan süt, krem ve vanilya kombinasyonuna sahip Vanilla Cake’de bu notaları karamelin sıcaklığı ve bademin tatlılığı takip etmektedir. Birbiri ile mükemmel bir uyum sağlayan notalar, ten üzerinde hızla yayılarak oturmaktadır. Sonbahar ve kış aylarında içinizi ısıtacak dolum Vanilla Cake parfüm, ten üzerinde tatlı ve yumuşak bir vanilya dokunuşu yaparak aşırıya kaçmadan hoş bir etki oluşturmaktadır.

 

Sonbaharın turuncu ve kırmızı renkleriyle mükemmel bir uyum sağlayan en iyi dolum erkek parfüm, sıcak, rahatlatıcı, tatlı ve tanıdık, aynı zamanda da yenilikçi özelliği ile herkese hitap etmektedir. Gurme kokulara ilgisi olanlar için, bu parfüm süt, karamel ve bademin muhteşem uyumuyla kesinlikle denemeye değer bir deneyim sunmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.