x

E-138 T.F Velvet Orchid Erkek Parfüm

Ürün Kodu : 1122
330,00 TL

Tükendi

Gelince Haber Ver
Listeye Ekle Tavsiye Et Fiyat Alarmı
Ürün Açıklaması

E-138 T.F Velvet Orchid Erkek Parfüm

T.F Velvet Orchid dolum erkek parfümü, aromatik özelliği ve karmaşık notaları sayesinde, erkekler tarafından sıklıkla tercih edilen kokulardan bir tanesidir. Dolum erkek parfümü, T.F'un ikonik parfümlerinden bir tanesi olan "Black Orchid"e bir alternatif olarak erkek kullanıcılara sunulmaktadır. Çiçeksi ve oryantal koku grubuna ait Velvet Orchid dolum erkek parfümü, bir parfümde hem zarifliği hem de gizemli derinliği arayanlar erkekler için idealdir.

 

Velvet Orchid erkek parfümü, özünde bulunan orkide, yumuşak vanilya ve narin yasemin notaları sayesinde çiçeksi bir hava taşımaktadır. En etkili dolum erkek parfümünün içeriğindeki notalar, karışımın geneline çok hoş bir tatlılık ve sofistikasyon katmaktadır. Ayrıca odunsu notalar ve reçine, erkek parfümüne zengin, topraklı bir esans ve dayanıklılık kazandırmaktadır.

 

%50 esans konsantrasyonu sayesinde yoğun ve kalıcı bir etki bırakan koku, ilk sıkıldığında biraz yoğundur. Fakat birkaç dakika gibi kısa bir süre içerisinde yumuşar ve ciltte hoş, kalıcı bir koku bırakmaktadır. Geceler ya da özel etkinlikler için sıklıkla talep edilen kokulardan olan Velvet Orchid, ayrıca soğuk havalarda da çok iyi performans göstermektedir.

 

T.F Velvet Orchid dolum erkek parfümü kararlı, kendine güvenen ve klasik çiçeksi kokulardan hoşlanan erkekler tarafından denenmesi gereken lüks kokulardan biridir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.