x

K-135 C. H 212 Vip Kadın Parfüm

Ürün Kodu : 1228
300,00 TL

Tükendi

Gelince Haber Ver
Listeye Ekle Tavsiye Et Fiyat Alarmı
Ürün Açıklaması

K-135 C. H 212 Vip Kadın Parfüm

C.H'nın ikonik 212 serisi içerisinde yer alan 212 Vip kadın parfümü, çarpıcı ve unutulmaz bir izlenim bırakmak isteyen kadınlar için idealdir. Partilerin ve eğlencelerin enerjisini ve şıklığını en iyi şekilde yansıtan dolum kadın parfümü 212 Vip, zengin ve çekici koku profiline sahiptir.

 

Üst notalarında rum, misket limonu ve marakuja türü canlandırıcı meyve notalarının yer aldığı dolum kadın parfümü 212 Vip, enerjik bir karşılama yapmaktadır. Meyvemsi ve taze notalarla başlangıç yapan 212 Vip kadın dolum parfümünün orta notalarında çiçeksi öğeler devreye girmektedir. Orta notalardaki yasemin, portakal çiçeği ve bahar nergisi cinsi çiçek notaları, 212 Vip kadın parfümünün kokusuna zarif bir feminenlik kazandırmaktadır. Koku deneyimini yumuşatan ve kalıcılığını artıran vanilya, tonka fasulyesi ve benzoin gibi sıcak ve tatlı bileşenler ise dolum kadın parfümü 212 Vip’in alt notalarında bulunmaktadır.

 

Dolum kadın parfümü 212 Vip, meyvemsi, çiçeksi ve tatlı notaların muhteşem birlikteliğini yansıtmaktadır. Hem genç hem de enerjik bir koku deneyimi sunan 212 Vip, gece aktiviteleri, partiler ve özel davetler için eşsiz olan seçeneklerden bir tanesidir.

 

212 Vip kadın parfümü yoğun ve çekici kokusu ile, enerji dolu ve çarpıcı kokulardan hoşlanan kadınlara hitap etmektedir. Bulunduğu ortamda ön plana çıkmak ya da partinin kraliçesi gibi hissetmek isteyenler için tasarlanan dolum kadın parfümü 212 Vip’i satın alarak her anınızı özel ve unutulmaz kılabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.