x

K-134 V. S. Scaldalous Kadın Parfüm

Ürün Kodu : 1226
279,90 TL

Tükendi

Gelince Haber Ver
Listeye Ekle Tavsiye Et Fiyat Alarmı
Ürün Açıklaması

K-134 V. S. Scaldalous Kadın Parfüm

Scandalous kadın parfümü markanın etkileyici ve baştan çıkarıcı dünyasını kokularla buluşturan alternatiflerden olup, büyüleyici ve unutulmaz bir koku deneyimi sunmaktadır.

 

Dolum kadın parfümü Scandalous, meyve notalarının mükemmel uyumlu aromaları sayesinde farklı bir açılış yapmaktadır. Üst notalarındaki ahududu, armut ve mandalina türü taze meyvelerin canlandırıcı kompozisyonu, enerji verici bir başlangıç yapılmasını sağlamaktadır. Scandalous kadın parfümünün arta notalarda ise çiçeksi ve tatlı öğeler ön plana çıkmaktadır. Yasemin, gül ve gardenya cinsi çiçek notaları, kokuya feminenlik ve zarafet kazandırırken, tatlı vanilya ile sıra dışı bir denge sağlamaktadır. Odunsu ve baharatlı notalarla kapanış yapan Scandalous kadın parfümü Sandal ağacı, paçuli ve sıcak amber gibi bileşenleri de içermektedir.

 

V. S. Scandalous, meyve, çiçek ve odunsu notaların muazzam birlikteliğini yansıtan karmaşık koku profili ile en popüler kadın parfümüdür.

 

Gündelik kullanımdan akşam etkinliklerine, gece davetlerinden romantik buluşmalara kadar her ortamda keyifle kullanabileceğiniz, yoğun ve kalıcı dolum kadın parfümü Scandalous, en uygun fiyat seçeneği ile Parfüm Mutfağı’nda.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.