x

Kadın Niche -3 My Voyage 100ml (My Way )

Ürün Kodu : 1231
700,00 TL

Tükendi

Gelince Haber Ver
Listeye Ekle Tavsiye Et Fiyat Alarmı
Ürün Açıklaması

Kadın Niche -3 My Way Kadın Parfüm

My Way Kadın parfüm, kadınların en kişisel ve özel aksesuarlarından bir tanesi olup, kadının benzersizliğini ve özgünlüğünü kutlamak için tasarlanmış özel bir kokudur. Eşsiz dolum kadın parfüm, içeriğindeki notaları ile kullanıcısını farklı bir dünyaya götürürken, tarzınızı ifade etmenize imkan sunmaktadır.

 

My Way Kadın parfüm, iç açıcı ve çiçeksi bir başlangıçla karşılama yaparken, taze limon ve bergamotun enerjisi ile canlılık hissi de sunmaktadır. Zarif beyaz çiçeklerin büyüsüne kapılacağınız, yasemin ve portakal çiçeği notaları ise dolum kadın parfümün orta notalarında bulunmaktadır. Feminenliğe vurgu yapan My Way Kadın parfümünün alt notaların da odunsu ve baharatlı notalar bir araya gelerek sıcak ve kalıcı bir izlenim bırakmaktadır. Alt notalarındaki sandal ağacı ve vanilya ise dolum kadın parfümü My Way’ın kokusunu tamamlarken, derin ve etkileyici bir his yaşatmaktadır.

 

Dolum kadın parfümü My Way, her gün kullanabilecek hafiflikte olan koku profilini sahip olup, özel günlerde de baştan çıkaracak bir cazibeye sahiptir. Dilerseniz gündüz dilerseniz de gece keyifle kullanabileceğiniz Niche My Way bayan parfüm her mevsimde kullanıcısına eşlik etmektedir. Yolu kokularla keşfetmek isteyen bayanlar için ideal olan My Way Kadın parfüm ile kendinizi özel ve çarpıcı hissedebilirsiniz. Kullanıcısına güven verirken, hatırlanır kılacak olan My Way kadın parfüm en uygun fiyatla Parfüm Mutfağı’nda.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.