x

K-91 C. Candy Kadın Parfüm

Ürün Kodu : 1163
270,00 TL

Tükendi

Gelince Haber Ver
Listeye Ekle Tavsiye Et Fiyat Alarmı
Ürün Açıklaması

K-91 C. Candy Kadın Parfüm

Tatlı şeker kokusu seven kadınların parfümüdür.

Tatlı kokularda en başarılı olan Candy kadın parfümü hem yayılım hem kalıcılık açısından tercih edilen tatlı kokulardandır.

Şekerli kadın parfümleri arasında popüler olan dolum kadın parfümü Candy, kullanıcısının kişisel tarzını ve kişiliğini ifade etmesine yardımcı olmaktadır. Güven ve özgünlük hissi yaşatan Candy kadın parfüm, tatlı ve çekici koku profiline sahiptir. Birbiri ile uyumlu notalarla zenginleştirilmiş dolum kadın parfüm Candy, %50 esans oranı ile çok kalıcıdır.

Etkileyici dolum kadın parfümü Candy, tatlı ve yumuşak dokunuşu ile duyuları cezbederken, sıcak ve davetkar bir imaj sunmaktadır. Şekerli kokusu ile genç ve enerjik kadınların imza kokusu olan dolum bayan parfüm Candy, her mevsim kullanıma uygundur. Etkileyici ve kalıcı kokusu ile hafif ve ferah bir his bırakan Candy dolum kadın parfümü ile çevresindekiler üzerinde olumlu bir izlenim bırakabilirsiniz. Kokusu ile tatlı bir izlenim bırakmanızı sağlayan Candy dolum bayan parfümü, günlük kullanım için ideal olup romantik buluşmalar ve özel günler için de idealdir.

Yumuşak ve sıcak notaları ile rahatlatan ve huzur veren, her yaş grubuna ve her zevke hitap eden Candy dolum kadın parfüm, en uygun fiyat seçeneği ile Parfüm Mutfağı’nda.

Günlük Kullanıma Uygundur.

Temiz Kıyafete Uygulayınız.

Tüm Cilt Tiplerine Uygundur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.