x

K-134 V. S. Scaldalous Kadın Parfüm 30ml

Ürün Kodu : 1227
250,00 TL

Tükendi

Gelince Haber Ver
Listeye Ekle Tavsiye Et Fiyat Alarmı
Ürün Açıklaması

K-134 V. S. Scaldalous Kadın Parfüm 30ml

Cesur ve baştan çıkarıcı kadının parfümü olan Scandalous, meyveli çiçek kokusu, iştah açan ahududu likörü ile açılış yapmaktadır. V.S. markasının imza kokularından olan Scandalous dolum kadın parfümü %50 esans oranına sahiptir. Özgüveni yüksek ve çekici kadınları hedefleyen dolum kadın parfümü Scandalous, kadın kokularının en yoğun ve en saf halidir. Meyveli ve çiçeksi notaları ile bağımlılık yapan dolum kadın parfümü Scandalous, tatlı ve baharatlı bir koku deneyimi sunmaktadır.

Üst notasında armut, menekşe yaprağı ve frenk üzümü türü öğelerin mevcut olduğu Scandalous dolum bayan parfümünün, orta notalarında ise gül yaprağı, yasemin ve gardenya açığa çıkmaktadır. Alt notalarında da amber, vanilya ve siyah vanilyanın yer aldığı Scandalous dolum kadın parfümü, uyumlu aroma ve notalarından dolayı adından söz ettirmektedir. Karmaşık ve zengin bileşime sahip Scandalous dolum bayan parfümü baştan çıkarıcı, çekici ve unutulmaz kokusu ile mükemmeldir.

Scandalous dolum kadın parfüm hem günlük kullanım hem de özel günler için uygun olan çok yönlü kullanım ile en iyi bayan parfümlerinden bir tanesidir. Kokusuyla çevresindekileri büyüleyen ve etkileyen Scandalous dolum kadın parfümü, meyveli, oryantal ve çiçeksi koku ailesine aittir. Özgün ve iddialı bayanların vazgeçilmezi olan dolum kadın parfümü Scandalous’u Parfüm Mutfağı ayrıcalıkları ile satın alarak karakterinizi ve stilinizi yansıtabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.