x

K-132 H.B Intense Kadın Parfüm 30ml

Ürün Kodu : 1225
220,00 TL

Tükendi

Gelince Haber Ver
Listeye Ekle Tavsiye Et Fiyat Alarmı
Ürün Açıklaması

K-132 H.B Intense Kadın Parfüm 30ml

Zevklerin ötesinde bir koku deneyimi yaşatan Intense Kadın parfümü markanın zarafetini ve tarzını yansıtan bir şaheserdir. Büyüleyici ve çarpıcı kokusu ile ön plana çıkan Intense dolum kadın parfüm temiz tene istenilen sıklıkla sıkılabilmektedir. Dolum kadın parfümleri arasında öne çıkan Intense, %50 esans oranı ile çok kalıcıdır. Hem güçlü hem de etkileyici bir izlenim bırakmak isteyen bayanlar için özenle tasarlanmış olan Intense dolum bayan parfümü, yoğun ve baş döndürücü kokusu ile kullanıcısına farklı bir deneyim yaşatmaktadır.

H.B. Intense dolum kadın parfümü etkili olan kokusu ile, feminenliği ve özgüveni temsil etmektedir. Intense dolum bayan parfümü, günün her saatinde kullanıma uygun olup, her mekanda kullanabileceğiniz, odunsu ve çiçeksi öğelerin harika bir kombinasyonudur.

Odunsu ve çiçeksi notaların eşsiz birleşimi olan Intense dolum kadın parfümünün üst notalarında hem tatlı hem de ferah olan bergamot, portakal çiçeği ve siyah frenk üzümü gibi öğeler canlı bir karşılama yapmaktadır. Orta notalarında ki yasemin, turunçgiller ve vanilya, dolum bayan parfümü Intense’ye sıcak ve kadifemsi dokunuş kazandırmaktadır. Dolum kadın parfümü Intense’nin alt notalarında da paçuli, sandal ağacı ve misk türü bileşenler yer almaktadır. Birbiri ile uyumlu olan notalar Intense dolum kadın parfümünün derin ve kalıcı bir hissiyat bırakmasını sağlamaktadır.

Bulunduğu mekanlarda dikkat çekmek ve unutulmaz bir izlenim bırakmak isteyenler için uygun olan Intense, en iyi dolum kadın parfümüdür. İmza kokusu arayışında olan kadınlar için ideal olan Intense kadın parfüm, markanın zarafetini ve lüksünü de yansıtmaktadır. Kullanıcısını zarafet ve özgüvenle saran Intense dolum kadın parfümü, en uygun fiyat seçeneği ile Parfüm Mutfağı’nda.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.