x

K-125 V. A. R. Flowerbomb Kadın Parfüm 30ml

Ürün Kodu : 1217
250,00 TL

Tükendi

Gelince Haber Ver
Listeye Ekle Tavsiye Et Fiyat Alarmı
Ürün Açıklaması

K-125 V. A. R. Flowerbomb Kadın Parfüm 30ml

Markanın imza parfümlerinden biri olan Flowerbomb dolum kadın parfümü, çok şekerli ve narenciye notaları ile başlayan kokuya sahip olup, bu kokudan sonra hem tatlı hem de hafif vanilyamsı bir amber ve paçuli kokusu hissedilmektedir. Çiçek kokusundan hoşlanan kadınlar arasında fazlası ile popüler olan Flowerbomb dolum kadın parfümü, kendine has ve unutulmaz bir koku deneyimi yaşatmaktadır.

Çiçeksi ve odunsu notaları içerisinde barındıran dolum kadın parfümü Flowerbomb, büyüleyici ve baştan çıkarıcı bir koku profiline sahiptir.

Flowerbomb dolum kadın parfümünün üst notalarında yer alan çiçeksi ve meyvemsi notalar etkileyici bir açılış yapmaktadır. Orta notalarda ise yine bu notalar daha belirgin hale dönüşürken, alt notalarda da tatlı ve vanilyamsı bir his açığa çıkmaktadır. Hem karmaşık hem de dengeli koku profiline sahip Flowerbomb dolum bayan parfümü modern ve feminen kadınların imza kokusudur.

Çiçeklerin büyülü etkisini kullandığınız her an teninizde hissedeceğiniz dolum bayan parfümü Flowerbomb ile sofistike ve lüks imajınızı bulunduğunuz ortamdaki herkese yansıtabilirsiniz.

Her ortamda ve her mevsimde keyifle kullanabileceğiniz Flowerbomb dolum kadın parfümüne Parfüm Mutfağı ayrıcalıkları ile sahip olabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.