x

K-111 L. Touch Of Pink Kadın Parfüm 30ml

Ürün Kodu : 1195
220,00 TL

Tükendi

Gelince Haber Ver
Listeye Ekle Tavsiye Et Fiyat Alarmı
Ürün Açıklaması

K-111 L. Touch Of Pink Kadın Parfüm 30ml

Şık, hafif ve çekici olan Touch of Pink kadın parfüm, %50 esans oranı ile uzun süre kalıcılık vadetmektedir. Çiçeksi ve meyvemsi kokusu ile beğeni toplayan Touch of Pink dolum kadın parfümü, gün boyunca fresh kokmanızı sağlamaktadır.

İlk anki tazeliğini gün boyunca sürdüren Touch of Pink dolum kadın parfümü, kadınlar için özel olarak tasarlanmıştır. Canlı, taze ve dinamik bir imaj sergilemenizi sağlayan dolum bayan parfümü Touch of Pink’teki koku yoğunluğu mükemmeldir. Çeşitli zaman dilimlerinde rahatlıkla kullanabileceğiniz Touch of Pink dolum kadın parfüm, her mevsimde kullanıma da uygundur. Meyve ve çiçek notaları ile ön plana çıkan Touch of Pink, imza niteliği taşıyan zamansız bir kadın parfümüdür. Genç ve dinamik kadınlar için vazgeçilmez olan Touch of Pink, sevilen ve tercih edilen bayan dolum parfümüdür.

Taze ve canlı bir kokuya sahip olmak için kullanabileceğiniz Touch of Pink, her ortamda fark edilmenizi sağlamaktadır. Kaliteli ve kalıcı dolum bayan parfümü Touch of Pink ile içinizdeki genç ve enerjik ruhu her an her yerde yansıtabilirsiniz. Tutkulu ve unutulmaz bir koku tecrübesi için kullanabileceğiniz, hayatı doyasıya yaşamaktan hoşlanan kadının olmazsa olmazı olan dolum bayan parfümü Touch of Pink, Parfüm Mutfağı’nda.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.