x

E-74 Memo Marfa Erkek Parfüm 30ml

Ürün Kodu : 1116
250,00 TL

Tükendi

Gelince Haber Ver
Listeye Ekle Tavsiye Et Fiyat Alarmı
Ürün Açıklaması

E-74 Memo Marfa Erkek Parfüm 30ml

Baştan çıkarıcı ve cezbedici Memo Marfa erkek parfüm, ne istediğini bilen erkeğin kokusudur. Gün boyunca süren etkisi ile çevrenizdeki insanları etkiniz altına alabileceğiniz Marfa dolum erkek parfümü, markanın egzotik ve maceraperest ruhunu yansıtmaktadır. Gizemli çöl manzaralarını ve doğal güzellikleri keşfetme arzusunu simgeleyen Memo Marfa dolum erkek parfüm %50 esans oranına sahiptir.

Çöl esintisinin hafifliğini ve doğallığını yansıtan, farklı olduğu kadar çarpıcı da olan dolum erkek parfümü Memo Marfa ile hayat dolu ruhunuzu ve enerjinizi etrafınızdaki insanlara yayabilirsiniz. Nazik, centilmen ve güçlü bir imaj çizebileceğiniz erkek dolum parfüm Memo Marfa, kalıcılık ve performans bakımından mükemmeldir. Teninizde ve giysilerinizde kalıcılığını uzun süre devam ettiren Memo Marfa dolum erkek parfüm ile kişiliğinizin en gizemli noktalarını açığa çıkarabilirsiniz. İş toplantılarından özel davetlere, gece aktivitelerinden özel anlara kadar her an keyifle kullanabileceğiniz dolum erkek parfümü Memo Marfa, farklı ve unutulmaz bir koku isteyen erkek kullanıcılar için mükemmeldir.

Kendinizi özel hissederken hediye ederek sevdiklerinizi mutlu edebileceğiniz dolum erkek parfümü Memo Marfa, Parfüm Mutfağı’nda.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.