parfumde indirim
Sıralama seçin
Tükenenleri Gösterme
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Kolonya Çeşitleri

Ferahlık hissi yaşatan geleneksel kolonya çeşitleri, mis gibi kokuları ve hafif yapısı ile sıklıkla tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Yaşam alanlarına girmeyi başarmış kolonya çeşitleri bayramlarda ve evlerde konuk ağırlanırken ikramlık ürünlerin yanında sunulan olmazsa olmaz ürünlerdir. Mandalina, Ihlamur, İncir, Paris Gecesi, Tütün, Zeytin ve Limon gibi farklı aromaları barındıran kolonya çeşitleri sürekli mis gibi kokmanızı sağlar.

 

Kolonya markaları tarafından sıklıkla üretilen limon kolonyası çok satan kolonya çeşitleri arasında yer almaktadır. Farklı ölçü ve formda satışa sunulan Kolonya şişesi ambalajı kullanım kolaylığı sunmaktadır. Sıcak günlerde ferahlık hissi yaşatan, içeriğindeki alkol oranı sayesinde dezenfektan özelliği sunan kolonya çeşitlerini istediğiniz sıklıkta kullanabilirsiniz. Fıs fıs formu ile rahatlıkla kullanabileceğiniz kolonya çeşitleri yanınızda taşımanız için son derece uygundur. Kişisel hijyeninizi sağlayabileceğiniz pratik kolonya çeşitleri kullanarak sağlığınızı rahatlıkla koruyabilirsiniz.

Mis gibi kokular ile ferahlamak, bunaltıcı günlerde doğal serinlik hissi yaşamak için ixora kolonya çeşitleri satın alabilirsiniz. Kolonya markaları arasında ön sırada olan ixora’nın üretmiş olduğu pratik ve kullanışlı kolonya çeşitleri kategorimizde en ucuz kolonya fiyatları ile satışa sunulmuştur.

Kolonya Fiyatları

Mis gibi kokusu, ferahlık sunan içeriği ve barındırdığı alkol sayesinde dezenfektan özelliği ile kolonya, evlerin baş köşesinde yer almaktadır. Son dönemlerde gündelik kullanımların vazgeçilmezi olan kolonya çeşitleri geleneksel kültürümüzün olmazsa olmaz ürünleri arasında yer almaktadır. Kolonya fiyatları ürünlerin markasına, ölçüsüne ve ambalajına göre farklılık göstermektedir. Kolonya fiyatları çok ekonomik olup her bütçeye hitap edecek seviyededir. En ucuz kolonya fiyatları ile beğendiğiniz kolonya çeşitlerini çılgın sepet ayrıcalıkları ile satın alabilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.