x

K-60 Avon Tudey Kadın Parfüm

Ürün Kodu : 937
270,00 TL

Tükendi

Gelince Haber Ver
Listeye Ekle Tavsiye Et Fiyat Alarmı
Ürün Açıklaması

K-60 Avon Tudey Kadın Parfüm

Avon Today kadın parfüm, sofistike ve kadınsı kokusu ile gün boyunca ferahlık hissi yaşatmaktadır. Kişisel tarzınızı bulunduğunuz ortamdaki bireylere kolaylıkla yansıtmanızı sağlayan bu özel koku, taze ve çiçeksi notaların bir araya geldiği benzersiz koku profiline sahiptir.

Gün boyu kalıcılığını koruyan özel formüle sahip dolum kadın parfümü Avon Today %50 esans oranı ile hem kalıcı hem de çok etkileyicidir. Duyuları harekete geçiren ve tek püskürtmeyle bile etkileyici bir iz bırakmanızı sağlayan Avon Tuday dolum kadın parfümü her mevsimde kullanıma uygundur. Kadınının zarafetini, seksiliğini ve tarzını gözler önüne seren Avon Tudey bayan parfümü mis gibi kokusunun yanı sıra kalıcılığı ile de ön plana çıkmaktadır.

Güçlü bir yayılım performansına sahip Avon today kadın parfümünde tropikal çiçek kokularının canlılığı ve tutkusu, frezya ve kaktüs ile temsil edilirken, kelebek çiçeği, gül ve miskle birleşerek Today’in eşsiz kokusunu oluşturmaktadır. En iyi kadın parfümü Today portakal çiçeği, frezya ve ylang ylang notalarını da içermektedir.

Avon Today dolum kadın parfümü, her yaştan bayanın keyifle kullanabileceği, büyüleyici bir aromaya sahip sofistike parfüm seçeneğidir. Birbiri ile uyumlu olan çiçeksi notaların mükemmel kombinasyonu kadın dolum parfümü Today’de eşsiz bir denge ve cazibe kazandırmaktadır. Her gün ve her an için etkileyici bir koku deneyimini garanti eden Avon Today dolum kadın parfümü uygun fiyat seçenekleri ile Parfüm Mutfağı’nda.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.