x

K-59 Chopard Wish Kadın Parfüm

Ürün Kodu : 921
270,00 TL

Tükendi

Gelince Haber Ver
Listeye Ekle Tavsiye Et Fiyat Alarmı
Ürün Açıklaması

K-59 Chopard Wish Kadın Parfüm

Chopard'un eşi benzeri olmayan büyüleyici kokusu Wish hem kalıcı hem de fark edilebilen en iyi kadın parfümüdür. Kadınların duygusal ve özel anlarını unutulmaz kılan Wish dolum kadın parfümünün, mücevher değerindeki kokusu, herkesin başını döndürmektedir. Kadınsı ve naif bir dokunuşla zenginleştirilmiş olan dolum kadın parfümü Wish, %50 esans oranına sahiptir.

Benzersiz kokusu ile beğeni toplayan Wish dolum bayan parfümün üst notalarında tatlı meyve notaları yer almaktadır. Armut ve şeftali türü meyve notaları Wish’e, canlılık ve tazelik katmaktadır. Orta notalarda beyaz çiçeklerin hafif ve zarif aromasının hissedildiği dolum bayan parfümü Wish’in alt notalarında ise ylang ylang, gül ve frezya gibi çiçekler bulunmaktadır. Wish dolum kadın parfümünün temel notaları olan vanilya, kehribar ve tonka fasulyesi ise kokuya zengin ve sıcak bir karakter kazandırmaktadır. Kadınsı cazibenin tamamlanmasını sağlayan birbiri ile uyumlu olan öğeler, Wish kadın parfümünün tenle uyumlu bir şekilde bütünleşmesini sağlamaktadır. Uzun süre kalıcı bir etki oluşturan, akılda kalıcı dolum kadın parfümü Wish, Parfüm Mutfağı’nda.

Muhteşem kokusu ile çekiciliği zirveye taşıyan Chopard Wish kadın parfümü, zarafeti, duygusallığı ve özgürlüğü yansıtmaktadır. Kadınsı duygularınızı uyandırırken, masumiyeti çağrıştıracak kadın parfümü Chopard Wish, gündüzden geceye günün her anında ve her ortamda kullanıma uygundur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.