x

K-126 V. A. R. Bonbon Kadın Parfüm

Ürün Kodu : 1218
279,90 TL

Tükendi

Gelince Haber Ver
Listeye Ekle Tavsiye Et Fiyat Alarmı
Ürün Açıklaması

K-126 V. A. R. Bonbon Kadın Parfüm

Tatlılığın ve zarafetin ifadesini yansıtan Bonbon dolum kadın parfüm, baştan çıkarıcı kokusuyla kadınların kalbini çalmayı başarmıştır. Bonbon, isminden de anlaşılacağı üzere tatlı bir kokuya sahiptir. V.R. markasına ait Bonbon dolum kadın parfümü, tatlı ve sofistike kokulardan hoşlanan kadınlar için mükemmel seçeneklerden bir tanesidir. Kendinizi tatlı ve baştan çıkarıcı bir koku içerisinde hissetmek istiyorsanız, dolum kadın parfümü Bonbon’u deneyebilirsiniz. Kullanıcısını her anlamda tatmin eden Bonbon kadın parfüm, Parfüm Mutfağı’nda.

 

Ofiste, işte, özel bir etkinlikte ya da gündelik hayatta rahatlıkla kullanabileceğiniz dolum kadın parfümü Bonbon, %50 esans oranı ile çok kalıcıdır. Uzun ömürlü ve kalıcı Bonbon kadın parfümü içerdiği bileşenlerin eşsiz kompozisyonu ile baştan çıkarıcı bir kokuya sahiptir. Gün boyunca tazelik ve çekicilik sunan dolum kadın parfümü Bonbon, kalıcı etkisi ile beklentileri en şekilde karşılamaktadır.

 

Karamel, portakal çiçeği, mandalina ve şeftali gibi tepe notaları ile ferah bir karşılama yapan Bonbon kadın parfümünün orta notalarında çiçeksi notalar ve zambak yer almaktadır. Kadın parfümü Bonbon alt notalarında, odunsu ve vanilyamsı bileşenler içermektedir. Karmaşık olan tüm bu bileşenlerin oluşturduğu aroma sayesinde kadın parfümü Bonbon, tatlı, çekici ve baştan çıkarıcıdır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.