x

K-117 N. Ricci Kadın Parfüm

Ürün Kodu : 1204
270,00 TL

Tükendi

Gelince Haber Ver
Listeye Ekle Tavsiye Et Fiyat Alarmı
Ürün Açıklaması

K-117 N. Ricci Kadın Parfüm

N. Ricci kadın parfümü ışıltılı ve büyülü kokusu ile kendine güvenen ve özgür ruhlu kadınlara hitap etmektedir. Zarif bir şekilde tasarlanarak üretilen dolum kadın parfümü N Ricci, %50 esans oranı çok kalıcı ve etkileyicidir.

 

Genç ve hareketli bayanların ilk tercih ettiği kokulardan olan Ricci kadın parfümünün çevreye yaydığı benzersiz koku, istediğiniz etkiyi hemen elde etmenizi sağlamaktadır. Zevkinize ve bütçenize uygun olan N Ricci dolum kadın parfümünün etkileyici kokusu ile kendinizi ifade ederken, bulunduğunuz her ortamda hafızalarda kalıcı bir izlenim bırakabilirsiniz.

 

Efsanevi kadın parfümleri arasındaki Ricci, birbiri ile uyumlu notaların muhteşem bir karışımını sunmaktadır. Tazelik ve zarafet sunan Ricci dolum kadın parfümü, her yaş grubundan kadının kişisel tarzına ve tercihlerine uyum sağlamaktadır. Birçok kadının severek kullandığı bayan parfümü Ricci, duyuları harekete geçirmektedir. Farklı ve etkileyici esansları ile beğeni toplayan Ricci kadın parfümü ile aşkı, tutkuyu ve saflığı deneyimleyebilirsiniz. Mutluluğunuza eşlik ederken, tarzınızı yansıtabileceğiniz dolum kadın parfümü N Ricci ile çevrenizdekileri etkiniz altına alabilirsiniz. Geleneksel ve büyüleyici tazelik içeren, keskin, kalıcı ve özel içeriklere sahip bayan parfümü Ricci’yi Parfüm Mutfağı ayrıcalıkları ile hemen şimdi satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.