x

K-113 L. Poeme Kadın parfüm

Ürün Kodu : 1198
279,90 TL

Tükendi

Gelince Haber Ver
Listeye Ekle Tavsiye Et Fiyat Alarmı
Ürün Açıklaması

K-113 L. Poeme Kadın Parfüm

L. markasının özel ve unutulmaz kokularından biri olan Poeme kadın parfüm, şiirsel koku şöleni sunmaktadır. Baştan çıkarıcı kokusu ile kadınların kalplerini fetheden Poeme kadın parfüm içeriğindeki çiçeksi ve odunsu notalarla, duygusal bir yolculuğa davet ederken hisleri de harekete geçirmektedir.

 

Kadın parfüm Poeme üst notalarındaki bergamut ve mandalina ile parlak ve taze bir açılış yapmaktadır. Parfümün enerjisini sıktığınız anda hissettiren üst notalardan sonra, çiçeklerin büyülü dünyası hissedilmektedir. Bayan parfümü Poeme'nin orta notalarında ise Orkide, gül ve yasemin türü çiçek notalarının derin ve zengin aroması, parfümün duygu dolu karakterini oluşturmaktadır. L. Poeme bayan parfümünün alt notalarındaki odunsu ve vanilya esansları da kokuya kalıcılık ve sıcaklık kazandırmaktadır. Uzun süre cildinizde kalırken etrafınızdaki insanlar üzerinde unutulmaz bir izlenim bırakabileceğiniz Poeme kadın parfüm 50ml, Parfüm Mutfağı’nda.

 

Poeme Kadın Parfümü, duygusal ve tutkulu bir deneyim yaşamak isteyen bayanlar için en ideal seçeneklerdendir. Kadınları kalbinden vuran tutkulu ve ateşli kokusu ile ön plana çıkan Poeme kadın dolum parfüm sıkıldığı her an kullanıcısını büyülerken, farklı bir atmosfere taşımaktadır. Zarafeti ve lüksü temsil eden bileşenleri ile ciltle mükemmel bir şekilde uyum sağlayan dolum kadın parfümü Poeme, eşsiz kokusuyla özel anlara ve özel günlere zarafet ve romantizm katmaktadır. Duygularınızı ifade etmek ve herkesi etkilemek için kullanabileceğiniz Dolum kadın parfümü Poeme’i Parfüm Mutfağı ayrıcalıkları ile satın alarak sofistike, sıcak ve şehvet dolu bir deneyim yaşayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.